Се прикажуваат 1–12 од 54 резултати

Прикажи 9 24 36

SIGNALNA SIRENA – BIPER ZA TOVARNI VOZILA

1500 ден
Бипер за известување при движење во рикверц за товарни возила. Монтажата се доплаќа во зависност од возилото, условите и времетраењето на монтажата.

POLICISKA SIRENA / POLICE HORN SIREN

7990 ден
POLICE HORN SIREN Specification Input voltage: 10-16VDC Input current: ≤ 15A Power: 100W Working temperature: temperature 0 ℃ ~ + 55 ℃ Impedance: 8Ω Light line current: ≤ 15A Frequency ratio: 300 ~ 5000HZ Sound pressure: 115-122dB Product quality Copper 1x100W 1x100W black plastic square speaker 1x remote control pilot 1x with instructions Wiring cables and mounting accessories

BOSCH SIRENA CR8 12V

1800 ден
ORGINAL CORNETS BOSCH SERIES CR8 PAQUERINHA What comes in your purchase: Set of two ( 2 ) Bosch dual tone bugles

SMART MEHANIZMI ZA TABLICI – SO ZAVESA

9920 ден
Видеото представува механизам за таблици на кои е предвидено од едната страна да стои вашата таблица , а од другата страна да стои ваше име или реклама !
Во сетот следуваат :
- 2 х механизми за таблици ( преден и заден )
- 1 х централен модул и кабли
- 1 х  далечински управувач
Во цената не е вклучена монтажата

SMART MEHANIZMI ZA TABLICI – ROTACIONI

12400 ден
Видеото представува механизам за таблици на кои е предвидено од едната страна да стои вашата таблица , а од другата страна да стои ваше име или реклама !
Во сетот следуваат :
- 2 х механизми за таблици ( преден и заден )
- 1 х централен модул и кабли
- 1 х  далечински управувач
Во цената не е вклучена монтажата