Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

њеб банер горен

НОВО!!!
s-l300

- DUAL LENS
- FULL HD1080P
- LOOP RECORDING
- MOITION SENSOR
- G SENSOR
- 12 МЕСЕЦИ
ГАРАНЦИЈА
5.100 ден
4.350 ден

1.-JBL 3.-Alpine-Logo 10.-excalibur
blankproxenonlogo14 waigeerr1 12.-parrot
logo aswf infinity logo
13.-Garmin 15.-Sony 2.-pioneer-logo
 

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics